هنرستان فنی و حرفه ای دخترانه شهید صدوقی
منطقه 6 آموزش و پرورش شهر تهران-88913935
-->

رشته انیمیشن

معرفی رشته انیمیشنبه گفته صاحبنظران هنری و سینمایی "سینمای آینده سینمای انیمیشن است". هم اکنون در اکثر فیلمهای تولیدی در سطح دنیا ، کشور حداقل نیمی از آنها با امکانات تخصصی انیمیشن ساخته ، بازساری می شوند، این قابلیت ، بستر بسیار مناسبی برای فارغ الاتحصیلان و متخصصین این رشته فراهم می سازد که نه تنها در سطح کشور بلکه در سطح دنیا نیز بازار کار مناسبی داشته باشند .


وجود میلیاردها تومان هزینه برای ساخت فیلمها ی تلویزیونی و سینمایی گواه وجود بازاری پر رونق و نیاز به نیروهای متخصص می باشد .


توجه داشته باشیم که میدان های بزرگ نیازمند افراد بزرگ است بدیهی است موفقیت و پیشرفت در تحصیل و زمینه های شغلی نیازمند تلاش و زحمت فراوان می باشد ، مطمئنا کسانی در رقابت های آموزشی و جذب در فرصت های شغلی موفق تر خواهند بود که اراده و پشتکار و تلاش و امید را فرا راه خود سازد.

فارغ التحصیلان رشته انیمیشن به منظور ادامه تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی میتوانند در دروره پیش دانشگاهی هنر شرکت کنند و جذب دانشگاه صدا و سیما و مراکز آموزش عالی در سطح کشور شوند و تا مقطع دکتری در داخل و خارج از کشور ادامه تحصیل دهند.